7 ay önce admin tarafından yazıldı, 561 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

WOLFTEAM’ a Neden giremiyorum?

2014 Wolfteam’e Neden Giremiyorum Çözüm, Wolfteam e girilmiyor yardım nasıl girilir, Wolfteam’e  girmiyor hata veriyor ne yapmalıyım nedeni nedir? Wolfteam oyununa giriş probleminin birden fazla sebebi olabilir. İnternet bağlantısındaki kesilmeler bu sebeplerden ilkidir. Bilgisayarda kurulu…

Wolfteam’e  girmiyor hata veriyor ne yapmalıyım nedeni nedir?

Wolfteam oyununa giriş probleminin birden fazla sebebi olabilir. İnternet bağlantısındaki kesilmeler bu sebeplerden ilkidir.

Bilgisayarda kurulu olan antivirüs programları da oyunun açılmasını engelleyebilir.

Eğer bu sorunlardan biri yoksa, oyunun kurulumunun hatalı olması oyunun açılmamasına sebep olabilir.

Bunu düzeltmek için oyunu kaldırın ve tekrar kurun.

wt1 280x198 WOLFTEAM a Neden giremiyorum?Notebook/Minibook’larda ekranın eksik görünmesi

Bunun Sebebi Ekran Çözünürlüğünün Düşük Olması. Maalesef Çoğu Notebook Ve Minibook’larda ekran Eksik Görünebilir.

Siyah ekranda kalması veya oyuna girememe

-Ekran kartınızın en az Geforce 5700 veya daha üstü özelliklere sahip olup olmadığını kontrol ediniz.
-Ekran kartınızın sürücüsünün güncel olup olmadığını kontrol ediniz.
-Directx 9.0c versiyonunu yüklemediyseniz yükleyiniz
-Bilgisayarınızı bir antivirüs programı yardımı ile virüs taramasından geçiriniz.
-İnternet bağlantınızın sağlıklı işleyip, işlemediği kontrol ediniz.
-Oyunu halen açamıyorsanız, sisteminizden kaldırıp, Wolfteam’in kurulu olduğu klasörü siliniz.
-Wolfteam’i sisteminize tekrar kurunuz.

Softynx Game Launcher dosyasının silinmesi/değiştirilmesi

Öncelikle Wolfteam oyununu bilgisayarınızdan tamamen kaldırınız. Bilgisayarınızı geniş bir virüs taramasından geçiriniz ve tüm güncelleştirmelerini yükleyiniz. Bu işlemlerden sonra oyunu  indiriniz ve yeniden kurunuz. Ancak oyunu başlatmadan önce mevcut Anti-Virüs programınızda WolfTeam’i güvenli olarak işaretlemeyi unutmayın. Aksi takdirde Anti-Virüs programınız oyun dosyalarını bir tehdit olarak görüp müdahele edecektir.

Cshell.dll ve benzeri .dll dosyaları hataları

Kurulum esnasında eksik dosya inmesi veya mevcut dosyalara müdahale edilmesi sebebiyle bu hatayı almaktasınız. Lütfen güvenlik duvarı veya antivirüs programlarınızda oyun klasörlerini güvenli olarak tanıttığınıza emin olduktan sonra oyunu internet sitemizden tekrar indirin ve kurulumu gerçekleştirin. Eğer internet cafe’den giriş yapıyorsanız bilgisayarda bulunan DeepFreeze programının oyun klasörlerine etki edeceğeni unutmayın!

Checksum ve Web Module hataları

Öncelikle oyuna birkaç defa tekrar girmeyi deneyin!(Bu deneme kısmı önemlidir) Eğer sonuç alamazsanız aşağıdaki adımları sırası ile deneyiniz. Her adımda bir kere oyuna girmeyi deneyin. Oyuna giremezseniz bir sonraki seçeneğe geçiniz.

• Bilgisayarınızı ve modeminizi kapatıp tekrar açın.
• DNS ayarlarınızı otomatik hale getirin (Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulun)
• Virüs programınıza Wolfteam’i güvenli işaretleyin. Bu işlemi başaramazsanız virüs programınızı kapatınız.
• Güvenlik duvarı ayarlarını inceleyerek Wolfteam’i güvenli işaretleyin. Bu işlemi yapamıyorsanız Güvenlik Duvarını kapatınız.
• Oyunu Denetim masasından siliniz. Daha sonra Oyunun kurulu olduğu dosyayı tamamen siliniz. Yeni bir kurulum indirip yükleyin.
• Bilgisayarınıza virüs bulaşmıştır. Kaliteli bir virüs programı ile tarama yaparak bilgisayarınızı temizleyiniz. (Oyunu silip yeniden kurunuz)
• Bu seçeneğe geldiyseniz artık bilgisayarınızın bir formata ihtiyacı var demektir. Oyunu kesinlikle KURULUM YÖNETİCİSİ ile yüklemeniz önerilir.

Yazar : admin
Benzer Yazılar
1400918822702079_1_240520141106278910651_2
Ulan İstanbul dizisi çok yakında ekranlarda olacak. Yakın bir zamanda kanal D ekranlarında başlayacak olan Ulan İstanbul adlı dizisi için fragmanında reklam olarak çekilen video şarkısı tüm Türkiye'yi salladı ve sosyal medyanın ilgi odağı oldu. Şarkının en çok hoşuma giden s...
deprem_505154
Saat 12.25 civarlarında meydana gelen, ege denizi bölgesinde oluşan deprem; yaklaşık 30 ile 50 saniye boyunca Türkiye’nin batı bölgelerince hissedildi! Deprem de büyük bir yıkım ve can kaybı olmaması mutlu edici bir durum olarak görülse de panik yüzünden 266 kışı yaralandı. ...
aileler-yarisiyor_344917
 Yıllardır çeşitli sanatçıların sunumuyla yayınlanan “Aileler Yarışıyor” programı artık TRT1 de Ufuk Özkan’ın eğlenceli ve keyifli sunumuyla devam ediyor. Karşılıklı iki takımdan oluşan yarışmacılar bireysel değil de takımlarının adına yarışıyorlar. Her turda ...
Yorumlar


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.

Sitemap

Google Ping
Önceki yazıyı okuyun:
Makyajda sık yapılan 5 hata

Makyaj yaparken göz önünde bulundurulması gereken en önemli şey; mümkün olduğu kadar doğal, kişiliğinize ve cildinize uygun ayrıca sizi en...

Kapat