genel blog

Ulan İstanbul 15. Bölüm İzle

Genel 315 29 Eylül 2014
Yaren şarkıcı olmak için Pop star yarışmasına girmeye İstanbul’a gelir. Yaren’in amacı şarkıcı olmaktır. İstanbul’da farklı bir ortamda kendini bulur...

ulan-istanbul-15-bolum-fragmani-hd-izle-son-bolum-tamami-burada-142363

Yaren şarkıcı olmak için Pop star yarışmasına girmeye İstanbul’a gelir. Yaren’in amacı şarkıcı olmaktır. İstanbul’da farklı bir ortamda kendini bulur ve çete ile irtibata geçer. Çete üyeleri 5 kişiden oluşuyor. Soygun planı ile amaçları zengin olmaktır. Dizinin genel planında soygun etrafında yaşanan olaylar işlenmiştir.
Kandemir çete lideri olup farklı tekniklerle soygunlar yapan biridir. Adaletli çalarak kendilerini rahatlatırlar. En yakın arkadaşı kendi yüzünden hapishaneye girince olaylar çete içerisinde değişir. Çete İstanbul’un eski mahallesine farklı kimlikleriyle taşınır. Mahalleyi sakin bilen ekipse şoka uğrar.
İstanbul’da toplanan çete üyeleri hepsi farklı ilden gelen kişilerde oluşmuş ve zamanla dost olmuş insanlardır. Amaçları ve hayalleri farklı olan kişilerin hepsi çeteye dâhil olarak yeni mahallede yaşamaya başlar. Birbirlerine dostlukla bağlıdırlar. Mahallede onları farklı ve eğlenceli bir hayat bekler. Sıra dışı ve eğlenceli hikâyeyi sizler de beğeneceksiniz ve ekrana kilitleneceksiniz. Bu sezon son derece eğlenceli bölümleriyle sizleri ekrana kilitlemeye başladı. Kaliteli diziyi izlemenizi tavsiye ederiz.

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yap

BENZER YAZILAR

ETİKETLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Önceki yazıyı okuyun:
Ah Neriman Dizisinin Özeti

Zengin bir ailenin kızı zamanla durumları kötüleşir ve fakir bir semte taşınır. Dizinin önemli amacı yaşanılanlardan ders çıkarılmasıdır. Zenginliğin ihtişamına...

Kapat