genel blog

Survivor 24 Mart SMS Sonuçları…

341 25 Mart 2014
Sevilen ve ilgi izlenen yarışma Survivor Ünlüler Gönüllülerde bilindiği üzere Pazartesi günleri eleme günleri. Her hafta Pazartesi günü bir yarışmacı...

Sevilen ve ilgi izlenen yarışma Survivor Ünlüler Gönüllülerde bilindiği üzere Pazartesi günleri eleme günleri. Her hafta Pazartesi günü bir yarışmacı adadan ayrılıyor. 24 Mart Pazartesi akşamı ekrana gelen survivor ünlüler gönüllülerde adadan bir kişi daha gitti. 24 Mart survivor adadan kim elendi.

23 Mart Pazar günü survivor dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler oldu. Gönüllüler ada konseyinde isimler yazarak ilk gitme adayını belirlediler açılan oylarda Samanta ve Müge çıktı, yani ilk eleme adayları Samanta ve Müge oldu.

Samanta ve Müge ilk eleme adayı olarak belirlendi ve 24 Mart Pazartesi günü bir kişi daha eleme adayı oldu. bu kişiyi gönüllülerden halk oylaması yani SMS sonuçlarında en çok oy alan ve en sevilen gönüllü olan kişi belirledi.

Survivor 24 Mart Pazartesi Gönüllülerden En Çok SMS Oyunu Kim Aldı?

Survivor 24 Mart Pazartesi Gönüllüler takımından en çok oyu alan YİĞİT oldu.

Survivor Gönüllüler takımından en sevilen ve en çok SMS alan isim YİĞİT oldu.

24 Mart Pazartesi eleme gününde Samanta ve Müge’nin karşısına bir isim daha çıktı. Samanta ve mügenin karşısına çıkan isim TURABİ oldu.

Survivor 24 Mart Elenen İsim SAMANTA Oldu.

24 Mart Pazartesi Gönüllüler SMS sonuçları 

SURVIV1 217x280 Survivor 24 Mart SMS Sonuçları...

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yap

ETİKETLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Zahide İle Yetiş Hayata

Zahide İle Yetiş Hayata

472 18 Mayıs 2014
Soframız Programı

Soframız Programı

532 15 Mayıs 2014
Önceki yazıyı okuyun:
at yarışı
KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ 25 MART 2014

Tarih; 25 mart 2014 salı Yer; Kocaeli Kartepe Hipodromu Koşu Sayısı; 7 Yarışların Başlama saati; 14:00 Altılı Ganyan Başlama saati;...

Kapat