genel blog

Şefkat Tepe 150. Bölüm özeti 3 mayıs 2014

Genel 525 3 Mayıs 2014
Şefkat Tepe yeni bölümde Behram ve Farid Sungurlar Timi’ni bitirmek için oyun oynuyorlar! Şefkat Tepe 150. bölüm hakkında ipuçları edinebileceğiniz...

Şefkat Tepe yeni bölümde Behram ve Farid Sungurlar Timi’ni bitirmek için oyun oynuyorlar! Şefkat Tepe 150. bölüm hakkında ipuçları edinebileceğiniz Şefkat Tepe 150. bölüm özeti aşağıdadır:

Samanyolu Tv ekranlarının ses getiren dizis Şefkat Tepe 150. bölümü ile 3 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.30’da ekrana gelecek.  Şefkat Tepe yeni bölümde her zamanki gibi izleyenler yine aksiyona ve adrenaline doyacaklar. Dizinin yeni bölümünde Sungurlar Timi’nin sabrı taşmaktadır çünkü, Aslı hala Kudüs Ordusu’nun elindedir ve Farid ise yakalanamamıştır. Diğer taraftan Behram ise Sungurlar’ın eline düşecek ancak bu aslında timi bitirmek için oynanan bir oyundur… Aksiyon dolu sahneleriyle izleyenleri koltuklarına kitleyecek Şefkat Tepe dizisinin 150. yeni bölüm özetini de aşağıda bulabilirsiniz.

Şefkat Tepe 150. Bölüm Özeti:

Aslı’nın Kudüs Ordusu’nun eline geçmesi ve Farid’in hala yakalanamaması Şefkat Tepe dizisi 150. bölümde Sungurlar’ın sabrını taşırır. Aslı’yı kurtarmak için Behram’ın peşine düşen Şahin ise her şeyin altüst olmasına sebep olur. Bu sırada Behram yakalanır ve Şefkat Tepe dizisi 150. bölümde Sungurlar’ın eline düşer. Sungurlar Behram’dan Kudüs Ordusu ile ilgili çok önemli bir bilgiyi öğrenirler. Ancak bu bilgi Behram ve Farid’in Sungurları bitirmek için Şefkat Tepe dizisi yeni bölümde oynadığı yeni bir oyundur.

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yap

BENZER YAZILAR

ETİKETLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Önceki yazıyı okuyun:
Arka Sokaklar 328. Bölüm Özeti 3 Mayıs cumartesi

Mustafa babasına yemek götürmek üzere evden çıkar ve bir daha dönmez. Annesi babasının yanında, babası annesinin yanında olduğunu sandığı için,...

Kapat