genel blog

OnePlus 6T Kamera Performansıyla Dikkat Çekecek

Genel 0 18 Ekim 2018
OnePlus 6T akıllı telefonuna ilişkin son bilgiler, telefonun oldukça iddialı kamera özelliklerine sahip olacağını gösteriyor. Huawei P20 Pro başta olmak...

OnePlus 6T akıllı telefonuna ilişkin son bilgiler, telefonun oldukça iddialı kamera özelliklerine sahip olacağını gösteriyor.

Huawei P20 Pro başta olmak üzere son dönem birçok Huawei ve Honor telefonda yer alan, son olarak ise daha gelişmiş bir yapıda Mate 20 serisi modellerde kullanılan gece modu özelliğiyle, düşük ışık ve karanlık ortamlarda uzun pozlama sayesinde daha net görüntülerin elde edilmesi sağlıyor.

OnePlus6T’nin gece modu özelliğine sahip olacağı bizzat bir şirket yetkilisi tarafından açıklandı. Telefondaki gece modu özelliğinde geniş açı, netlik, iyi kontrast ve düşük gürültü ile en iyi çekimin ortaya çıkarılması hedefleniyor.

Bu ayın sonunda tanıtılacak telefonda 3.5 mm kulaklık girişi olmayacak. Bunun yanında yeni bir arayüz deneyimi sunacak telefonda parmak izi tarayıcısı ekrana gömülü olacak. 16 megapiksel + 20 megapiksel, 16 megapiksel ön kamera, Snapdragon 845 işlemci, Android 9 Pie ve 3.700 mAh büyüklüğünde pil merakla beklediğimiz telefonda öne çıkan diğer özellikler olacak. Eğer uygun bir fiyattan satılırsa pazarda büyük bir sükse yapabilir.

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yap

BENZER YAZILAR

ETİKETLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Önceki yazıyı okuyun:
Vivo Z3 Akıllı Telefonu Hakkında Beklenen Resmi Tanıtım Yapıldı

Vivo, Z3 akıllı telefonunun gerek özelliklerini gerekse fiyatını gerçekleştirdiği bir etkinlikte tanıttı. Vivo Z3 bugün resmi olarak tanıtıldı. 3 farklı...

Kapat