genel blog

Not Defteri Dizisi Oyuncuları

3.642 2 Nisan 2014
NOT DEFTERİ DİZİSİ… Fox Tv yepyeni bir dizi ile daha yayın hayatına devam ediyor. Fox Tv de yeni başlayan Not...

NOT DEFTERİ DİZİSİ…

Fox Tv yepyeni bir dizi ile daha yayın hayatına devam ediyor. Fox Tv de yeni başlayan bir okul dizisi olarak ekranlarda yerini aldı. Okul dizileri çok tutulan ve ilgi ile izlenen diziler arasında başta yer alıyor. Fox Tv yine başarılı bir okul dizisi olan ile oldukça ilgi çekmiştir. oyuncuları tamamen genç oyunculardan oluşmaktadır.
Not Defteri dizisinde bir lisede öğrenciler ve öğretmenler arasında geçen konuları işleyecek olan dizi ilk bölümü ile izleyenlerden büyük beğeni toplamayı başardı. Not Defteri dizisi nerede hangi okulda çekiliyor bu sorunun cevabını merak edenler için söyleyelim Not Defteri dizisi Beyoğlu Ticaret Lisesinde çekilmektedir.

Not Defteri dizisinin başrollerinde Tarık Ündüz, Merve Oflaz, Melisa Toros, Beste Kökdemir, Ekin Mert Daymaz yer alıyor. Çarşamba akşamları Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Not Defteri dizisinin tüm oyuncu isimlerini karakter isimlerini ve oyuncuların biyografilerini sitemizde bulabilirsiniz.

not-defteri-dizisi_2196313739[1]

Ekin Mert Daymaz (Egemen)
Tarık Ündüz (Ufuk)
Beste Kökdemir (Selin Soral)
Feyzan Soykan
Melisa Toros
Seda Telciler (Ceyda)
Merve Oflaz
Fatih Al (Mahir Soysal)
Ebru Özkan (Suna)
Münir Can Cindoruk
Barış Angigün

Not Defteri Dizi Konusu

Not Defteri dizisinde Mahir adında bir Edebiyat Öğretmeni yıllar önce boşandığı karısının kendisine göstermediği küçük kızı Zeynep’i bulabilmek için İstanbul’a tayin istemesiyle başlar. İstanbul’da Dersaadet adında bir liseye Edebiyat öğretmeni olarak atanır. Liseye geldiğinde çok farklı manzaralarla karşılaşır.
Çünkü bu lisede kimin eli kimin cebinde belli değildir. Bir tarafta zengin aile çocukları okurken öteki tarafta ise onların zenginliklerinden nefret eden fakir aile çocukları bulunmaktadır. Öğrenciler ise Egemen ve Ufuk adında öğrencilerin liderliği altında farklı gruplar şeklinde bölünmüşlerdir.
Mahir hoca sınıfa ilk girdiğinde kargaşa ve anarşi hakimdir sınıfta. İlk başlarda kurallarından dolayı öğrencileri ile hayli bozuk olan bu adam gitgide öğrencileri kendine bağlamayı başaracaktır.

Yazıya 1 yorum yapılmış

  1. gizem, 20 Haziran 2014:

    hayranım bu diziye aşığım resmen

Yorum yap

ETİKETLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bir Gece Filmi – Fragman

Bir Gece Filmi – Fragman

248 8 Haziran 2015
Savaşçı Film izle

Savaşçı Film izle

280 2 Haziran 2015
Hayalet Dayı Film izle

Hayalet Dayı Film izle

383 2 Haziran 2015
Önceki yazıyı okuyun:
Not Defterinde Egemen karakterini canlandıran Ekin Mert Daymaz gerçekte kimdir?

NOT DEFTERİ DİZİSİ EGEMEN... Fox Tv'nin yeni dizilerinden biri olan Not Defteri ekranlarda olmaya ve ilgi ile izlenmeye devam ediyor....

Kapat