genel blog

Not Defteri 3. Bölüm Fragmanı 9 Nisan Çarşamba

473 2 Nisan 2014
Not Defteri 3. Bölüm Fragmanı 9 Nisan Çarşamba Edebiyat öğretmeni Mahir Soysal’ın tayini Dersaadet Lisesi’ne çıkmıştır. İstanbul’un kenar mahallerinden biri...

9 Nisan Çarşamba Edebiyat öğretmeni Mahir Soysal’ın tayini Dersaadet Lisesi’ne çıkmıştır. İstanbul’un kenar mahallerinden biri olan Dersaadet, kinin, öfkenin, şiddetin kol gezdiği bir mahalledir. Dersaadet’e yıllar önce yapılan lüks bloklar, mahalle halkını ikiye bölmüş, aileler arasındaki bu öfke öğrencilere de yansımıştır.

Not Defteri 3. Bölüm Fragmanı Ve Özeti Öğrenciler, Egemen ve Ufuk’un başını çektiği iki gruba ayrılmışlardır. Birbirlerinden ölesiye nefret eden iki grup her fırsatta kavga etmekte, ne aileleri, ne de öğretmenleri onlara engel olamamaktadır. Eğitime, öğrencilerine, hayata farklı bakış açısı ile Mahir, daha ilk günden öğrencilerinin hem dikkatini hem de tepkisini çeker.

9 Nisan 2014 Not Defteri 3. Bölüm Fragmanı 6 yıl önce İstanbul’da yaşarken, oğlunu kaybeden ve bu olaydan sonra ailesi dağılan Mahir, yıllardır eski karısının kendisine göstermediği kızı Zeynep’i bulmak ve öfkeyle, kinle büyümüş, gelecekten umudunu kesmiş öğrencilerinin hayatını değiştirmek için zorlu bir mücadeleye başlayacaktır.

not defteri 1 bolum izle not defteri ilk 5828162 8934 o1 Not Defteri 3. Bölüm Fragmanı 9 Nisan Çarşamba

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yap

ETİKETLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Şeref Meselesi 2. Bölüm

Şeref Meselesi 2. Bölüm

722 2 Aralık 2014
Paramparça Dizisi Konusu

Paramparça Dizisi Konusu

499 30 Kasım 2014
Poyraz Karayel Dizisi

Poyraz Karayel Dizisi

347 27 Kasım 2014
Önceki yazıyı okuyun:
nizama adanmış ruhlar
Nizama Adanmış Ruhlar – Ekip 1 62.Bölüm Fragmanı 8 Nisan Salı

Nizama Adanmış Ruhlar – Ekip 1 62.Bölüm Fragmanı 8 Nisan Salı Bir yandan görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlar, diğer...

Kapat