genel blog

Huawei Şirketinin Katlanabilir Telefonu Hakkında İlk Somut Bilgiler Geldi

Genel 0 16 Kasım 2018
Sevilen teknoloji şirketlerinden Huawei, katlanabilir akıllı telefon üzerinde çalışmakta. Gizemli cihaz hakkında önemli bazı bilgilere ulaşıldı. Uzun zamandır katlanabilir bir...

Sevilen teknoloji şirketlerinden Huawei, katlanabilir akıllı telefon üzerinde çalışmakta. Gizemli cihaz hakkında önemli bazı bilgilere ulaşıldı.

Uzun zamandır katlanabilir bir telefon üzerinde çalıştığı bildirilen Huawei, bu telefonun 5G destekli olacağını resmi makamlar aracılığıyla doğruladı. Şirketin Batı Avrupa Başkanı Vincent Pang, Roma’daki Huawei İnovasyon Günü’nde katlanabilir telefonun Şubat 2019’da gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacağını belirtti. Satış süreci ise 2019’un üçüncü çeyreğinde başlayacak.

Huawei’in katlanabilir telefonu şu ana kadar hiç sızmadı. Ancak tanıtım tarihinin yakınlığı göz önüne alındığında bundan sonraki süreçte önemli gelişmelere şahit olacağımızı söyleyebiliriz.

İlk gelen bilgiler katlanabilir telefonun açıldığında 8 inç ekrana sahip olacağı ve fiyatının 1000 $’ın üzerinde olacağı. İlerleyen süreçte çok daha fazla bilgiye erişebileceğiz.

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yap

BENZER YAZILAR

ETİKETLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Önceki yazıyı okuyun:
Play Store Sürümü Bir Kez Daha Yenilendi

Google, Play Store uygulamasının yeni sürümünü taktim etti. Güncellemeyle birlikte uygulama 12.6.11 numaralı sürüme yükseltildi. Gözle görülür bir değişiklik olmasa...

Kapat