genel blog

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihine İlişkin Önemli Gelişme!

Genel 0 4 Eylül 2018
CD Projekt RED tarafından büyük bir özveriyle hazırlanan Cyberpunk 2077 hakkında ilk çıkış tarihi bilgisine ulaşıldı. Geniş bütçeli bir oyun...

CD Projekt RED tarafından büyük bir özveriyle hazırlanan Cyberpunk 2077 hakkında ilk çıkış tarihi bilgisine ulaşıldı.

Geniş bütçeli bir oyun olacak olan Cyberpunk 2077 çarpıcı grafikleri ile oyunculara bekleneni vermeye çalışacak. CD Projekt imzası ile geliştirilen oyunda birinci şahıs kamera açıları ile FPS tarzında çatışmalara katılacağız. Oyun içerisinde sık sık karşımıza sinematik sahneler çıkacak. Gelişmiş teknolojinin ve fantastik dünyanın yer alacağı oyunda aksiyon ve gerilim hiç olmadığı kadar iç içe yer alacak.

Robotik karakterlerin yer alacağı oyunda ses efektleri gerilimi en üst seviyeye tırmandırırken görsel efektleride bizleri sürükleyici bir yapıya götürecek. Günümüzün beklenen oyunlarından birisi olan Cyberpunk 2077 multiplayer modu ile gerçek zamanlı olarak oyuncuları karşı karşıya getirecek. Oyun içerisinde detaylı içerikler ve karakter modellemeleri karşımıza çıkacak.

İlk kez 2016 yılında duyurulan yapım, yıllardır geliştirilmeye devam ediyor. 2019 yılının Haziran ayında raflardaki yerini alacak olan oyun RPG niteliğinde olacak. Bu tarihin henüz resmileşmediğinin de altını çizmemiz gerekiyor.

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yap

BENZER YAZILAR

ETİKETLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Önceki yazıyı okuyun:
XZ3 Akıllı Telefonu İçin Ön Sipariş Alınmaya Başlandı

Sony, Xperia serisinden XZ3 akıllı telefonu için ön sipariş aşamasını aktif etti. Böylece cihaz artık resmen satın alınabiliyor. Başlayan ön...

Kapat