genel blog

31 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

906 30 Aralık 2013
31 12 2013 burçlar, 31 Aralık 2013 akrep burcu yorumu, 31 Aralık 2013 aslan burcu yorumu, 31 Aralık 2013 balık burcu yorumu, 31 Aralık...

31 12 2013 burçlar, , 31 Aralık 2013 başak burcu yorumu, 

Bugün ev veya işiniz ile ilgili bir hususta yanlış bir karar vererek zor durumda kalabilirsiniz. Aramayı ihmal ettiğiniz dostlarınız sizin için hiç de güzel olmayan şeyler düşünüyorlar. Bugün bir fırsat yaratıp birilerinin hatırını sorarsanız durumu kurtarabilirsiniz. Sizin dikkat etmeniz gereken şey çevre karışıklığına aldanıp yanlış karar vermemektir. Mal, para veya alışveriş ile ilgili bir hususta sinir bozucu gelişmeler olabilir. Aşk ve iş yaşamınızda iyi haber ve gelişmeler meydana gelebilir. Ciddiye almayı hiç aklınıza getirmediğiniz bir ilişki birden bire sizin için çok hale gelebilir. Uzak çevrenizde karşı cinsten biri size bazı tekliflerde bulunmaya hazırlanıyor. Duyduğunuz dedikoduları diğerlarına nakletmeniz yüzünden başınıza dert açabilirsiniz.

 

31 Aralık 2013 Yay Burcu Yorumu
Olayları yüzeyel değil ayrıntılarıyla ele almanız gerekiyor. Eğer, gözden kaçırdığınız konular varsa sonunda zararlı çıkabilir veya beklediğiniz kazancı elde edemeyebilirsiniz. Bugün herhangi bir şeye dikkatinizi yoğunlaştırmakta güçlük çekebilirsiniz. Oysa insanlarla konuşmalı ve kanaat alışverişlerinde bulunmalısınız.Dalgınlığınızın ilişkilerinize yansımasına ve sizi kötü durumlara sokmasına müsaade etmeyin. Bir yolculuğunuz ya da yalnızca kendinize güvenerek yapacağınız bir şey arkadaşlarınızla aranızı açabilir. Beklenmedik birtakım masraflar gündeme gelebilir. Ekonomik anlamda bazı kısıtlamalar yapmalısınız ve ilaveten yeni bağlantılar ve haberleşme hususlarında daha dikkatli davranmalısınız. Haberlerinizin yerlerine gidip gitmediklerini ya da doğru ulaştığını daima kontrol edin.

31 Aralık 2013 Kova Burcu Yorumu
Bugün kanaatlerinizin fazla kendinize merkezlenmiş olması mümkün olabilir. Bundan sıyrılmalısınız. Eğer erkekseniz uzak bir yerde bir kadınla buluşmanız veya rastlaşmanız olasıdır. Karşınızdaki kadının ciddi olmayıp, geçici bir ilişki ve oyun olsun diye öyle size ümit vermesi olasılıki güçlüdür. Siz bir kadınsanız ve bekar bir insansanız bugünlerde evlilik konusu ciddi bir biçimde gündeme gelebilir. Çevrenize karşı çok fazla sızlanmanız iyi etki yapmıyor. Bugün deneme sayılabilecek şeylerden kaçınmalısınız. Tecrübeli olmadığınız konularda şanslı değilsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bilhassa yirmi yaş ya da altındaysanız ebeveynleriniz, evli bir insansanız eşiniz bazı şeyleri , tam anlamıyla anlamamaları yüzünden engelleyebilir. En iyisi tüm konsantrenizi verip, herşeyi tam anlamıyla halledip, sonra özel şeylerle ilgilenmenizdir.

31 Aralık 2013 Balık Burcu Yorumu
Bugün önemli fikirlerinizi birilerine anlatmak ve destek aramak gibi planlarınızdan vazgeçmelisiniz. Çünkü, destek aramayı düşündüğünüz kişilerin işleri başından aşkın ve size gereken zamanı ayıramayabilirler. Bu nedenle, onların da makul bir zamanını kollamalısınız. Bir yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz ve bu yolculuk sizi www.nazlim.net gereğinden çok uğraştırabilir. Kadınsanız sevdiğiniz kimsenin çok istediğiniz bir davranışıyla karşılaşacaksınız. Siz bir erkekseniz, daha iyimser düşünmeye çalışmalısınız. Kalabalık içinde oldukça ölçülü olmanız gerekiyor. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bazı şeyleri kendi kendinize büyütüyorsunuz. Genel ilişkileriniz ve özel hayatınız hareketlenecektir. Olaylar karşınıza aniden çıkabilirler. Çevrenin uyarı ve tavsiyelerine boş verecek bir günde değilsiniz.

31 Aralık 2013 Koç Burcu Yorumu
Beklenmedik tesadüfler hoş sonuçlar getirebilir. Bugün maddi konularda bazı revizyonler yapmanız gerekebilir. Maddi anlamda büyük kazançlarınız olabilir buna karşılık hakkınızdaki dedikodular da artabilir. Davranışlarınız daha ihtiyatlı olmalı ve sırlarınızı saklamalısınız. Eviniz ile ilgili uzun süredir elinizin değmediği işleri halletme fırsatı bulacaksınız. Bu gün yeni tanıştığınız kimselerden gelen her şeyi şüpheyle karşılayabilirsiniz. Pek çok hususta da şanslı bir gününüzdesiniz. Siz bir erkekseniz sağlık olarak zayıfsınız ilaveten kendinizi riske sokacak şeylere, kaza ve incinmelere eğilimlisiniz. Kalabalık ortamlarda bulunabilir, dikkatleri üzerinize toplayabilir ve hoş saatler geçirebilirsiniz. Kendinize güvenin ve yeni sorumluluklar almaktan kaçınmayın. Siz bir kadınsanız, yeni gelişmeleri değerlendirmeli ve ciddi çalışmalara hazırlanmalısınız.

31 Aralık 2013 Boğa Burcu Yorumu
Duygusal ilişkilerinizde yolunda gitmeyen problemler varsa onlardan kurtulabilir ve mutlu birliktelikler yaşayabilirsiniz. Önemli bir fırsatı değerlendiremeyebilirsiniz. Bir fırsatı değerlendirebilirseniz düşündüğünüzden de iyi duruma girmeniz mümkün olur. Karşınızdaki kimsenin fazla üzerine düşmeniz sizin hakkınızda olumsuz düşünülmesine neden oluyor. Bugün imzalayacağınız herhangi bir anlaşma, kontrat gibi şeylerde, ilerde sorunler yaşayabilirsiniz. Eski bir arkadaşınız ile ilgili üzüntüleriniz olabilir. Hiçbir şeyin üzerinde durmayın ya da şüphe üzerine parlamayın. Planlı davranmalı ve ilgili kişilerin de zamanında hareket etmelerini sağlamaya çalışmalısınız.

31 Aralık 2013 İkizler Burcu Yorumu
Eğer yalnız bir insansanız en uyguninizdeki sevgiliyle bugün karşılaşmanız olasıdır. Dinlenme zamanını gerçekten dinlenmeye ayırmanız iyi olur. Kendinizi yıpratma meylindesiniz. Sizden haber veya yakınlık bekleyen birisi, size belli etmemekle beraber içten içe yıkılıyor. Eğer siz bir erkekseniz tanıdığınız ama hiç hesapta olmayan bir kadın birden bire ortaya çıkabilir. Gelişmeler sizde büyük bir ferahlık yaratacak ve moral desteği olacaklardır. Aile büyükleriniz arasında hastalık veya herhangi bir sorun verici durum olabilir. Rahat tutumlarda olduğunuz takdirde çevreniz tarafından daha iyi anlaşılırsınız. Eviniz ile ilgili bazı problemlerinız da ortadan kalkabilir. Siz bir kadınsanız, yapmayı düşündüğünüz şeyler oldukça önemli değillerse bunları sonraki bir güne ertelemenizde yarar var.

31 Aralık 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Çevrenizdeki şanssızlıklar sizi etkileyebilir ve bu gününüzü zehir edebilir. Eğer pasif kalırsanız beceriksiz durumuna düşebilirsiniz. Kararsızlığı ve tembelliği bir yana bırakmalısınız. Her türlü ihtiyacınızı gözden geçirip, fazla zaman kaybetmeden bunları halletmelisiniz. Yakın olduğunuz kimselerden bazı şeyleri saklamaya çalışmanız mümkün olabilir. Karşı cins ilişkileri açısından, hangi cinsiyetten olursanız olun istediğiniz ilişkiyi gerçekleştirebilirsiniz. Maddi açıdan fazla rahat bir günde olduğunuz söylenemez. Özellikle sevdiğiniz kişiler sebebiyle yapacağınız harcamalar parasal açıdan sıkışmanıza neden olabilir. Bugün kafanız hayli karışık ve şayet bazı problemlerla karşılaşırsanız, tek başınıza onların altından kalkabilmeniz basit değildir.

31 Aralık 2013 Aslan Burcu Yorumu
Birlikte olduğunuz kimsenin bazı konulara olan yaklaşımları ya da arzuları size itici gelebilir. Karşı cins ilişkilerinizde atlatılabilir, hatta aldatılabilirsiniz. Olayları içinize atmayıp, bağırıp çağırırsanız hem ferahlarsınız hem anlaşmazlıkları önlemiş olursunuz. Sevgiliniz veya eşinizle, bazı arkadaşlarınız yüzünden bozuşabilir ya da kavga edebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde pek şanslı olduğunuz söylenemez. Yeni ilişkilere girmekten kaçınmalısınız. Eğer ebeveynleri ile oturan bir gençseniz, ailenizin sizden isteyecekleri şeylere itirazsız uyarsanız onları sevindirirsiniz. İnsanların sözlerini kendiliklerinden tutmalarını beklerseniz haksızlığa uğrayabilirsiniz.

31 Aralık 2013 Başak Burcu Yorumu
Karşı cinsten birisiyle uzun bir yolculuk yapmanız ve bu yolculukta fazlasıyla yakınlaşmanız mümkün olabilir. Bazı konularda size son derece işe fayda bilgiler verebilirler. Bunları değerlendirmelisiniz. Bozuk giden aşk, iş ve dostluk ilişkilerinizde bir düzelme durumu, iyiye doğru dönüş olabilir. Yakın arkadaşlarınızla beraber olmanız ve eski anılarınızı tazelemeniz de olasıdır. İsteklerinizi ifade etmek ve derdinizi dinletebilmek için hoş bir gün. Bazı şeylerin son anda kaçırılması olasıdır. Yapacak birşey yok. Öfkenizi yakınlarınıza yansıtmayın. Fırsatları değerlendirdiğiniz takdirde yalnızca kendinize değil çevrenize de son derece yararlı olabilirsiniz. Dostlarınızın destek ve yardımlarını talep etmekten çekinmemelisiniz.

31 Aralık 2013 Terazi Burcu Yorumu
Bugün yakın çevrenizde doğabilecek bir tartışmayı ılımlı bir konuşma ortamına sokabilirseniz beklenmedik bir güven kazanabilirsiniz. Zihinsel yönden gösterdiğiniz etkinlik bunu yapmanızda size destek olacaktır. Kişisel açıdan çekiciliğinizin üstünüzde olması size enteresan fırsatlar getirecektir. Hatta çevrenizden beklemediğiniz bir ilgiyle de karşılaşabilirsiniz. Özellikle de karşı cinsten. Günün ortasında elinizdeki bütün parayı alışverişe yatırabilirsiniz. Bu alışveriş tutkusu sizi maddi açıdan zor bir döneme sokabilir. İlk bakışta cazip görünen tekliflere dikkatli yaklaşmalısınız. Önceden görülmesi zor olan bazı pürüzler olabilir ve sonunda zararlı çıkabilirsiniz. Akşam saatlerinde kalabalık bir ortamda istediğiniz kimselerle beraber olmanız olasıdır.

31 Aralık 2013 Akrep Burcu Yorumu
Eğer yalnız bir insansanız en uyguninizdeki kimse ile bugün karşılaşmanız olasıdır. Kafanızı işgal eden bir hususta da bazı sert kararlar alabilirsiniz. Kararsızlıklarınızı çabuk yenmeniz gerekir. Önemli ya da etkin bir insan size iş, ortaklık veya aynısı birşey teklif edebilir. Bu teklifi kabul ederseniz ileride önemli kazançlar sağlayabilirsiniz. Eğer siz bir kadınsanız beraber olduğunuz erkeğe karşı haksız davranışlar içinde olabilirsiniz. Bunu kontrol altında tutamazsanız sert karşılıklar görebilirsiniz. Siz bir erkekseniz, bugün sevdiğiniz veya inandığınız birisi tarafından kırılabilirsiniz. Sağlığınızla ilgilenmeniz gerekli. Kendinizi her hususta gereğinden çok yoruyorsunuz. Arada sırada dinlenmek için de zaman ayırırsanız herşeyi daha iyi yürütürsünüz.

 

31 12 2013 burçlar, 31 Aralık 2013 akrep burcu yorumu, 31 Aralık 2013 aslan burcu yorumu, 31 Aralık 2013 balık burcu yorumu, 31 Aralık 2013 başak burcu yorumu, 31 Aralık 2013 boğa burcu yorumu, 31 Aralık 2013 günlük burç yorumları, 31 Aralık 2013 ikizler burcu yorumu, 31 Aralık 2013 koç burcu yorumu, 31 Aralık 2013 kova burcu yorumu, , 31 Aralık 2013 yay burcu yorumu, , 2013 31 Aralık günlük burç yorumları,

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yap

ETİKETLER

GALERİLER
Önceki yazıyı okuyun:
İki Dünya Arasında 338.Bölüm Özeti 1 Ocak 2014

1 ocak İki Dünya Arasında 338. Bölüm Fragmanı , İki Dünya Arasında 338. Bölüm 1 ocak çarşamba , İki Dünya...

Kapat
turk porno ankara escort antalya escort afyon escort elazig escort canakkale escort izmir escort konya escort gaziantep escort izmit escort