genel blog

2 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları

754 2 Ocak 2014
  1 Ocak 2014 Yay Burcu Yorumu Bugün çift ilişkilerinizde yoğun bir gün yaşayabilirsiniz. Çevrenizde yanlış anlaşılmamak için, kendinizi ifade ederken...

 

1 Ocak 2014 Yay Burcu Yorumu
Bugün çift ilişkilerinizde yoğun bir gün yaşayabilirsiniz. Çevrenizde yanlış anlaşılmamak için, kendinizi ifade ederken çaba göstermelisiniz. Ani tavırlar bugün için size kayıp getirebilir. Kişileri anlamaya çalışırken sabırlı ve sakin olmaya gayret etmeniz, lüzumsuz yere kalp kırmanıza engel olabilir. Eğer yalnız bir insansanız ilgi duyduğunuz şahsa açılmanızın tam zamanıdır. Küçük kaçamaklar yapabileceğiniz rahat bir dönemdesiniz. Bu tür kaçamakların daha sonra başınıza dert açmaması için dikkatli olun. Maddi konulara yönelik çalışmalarınızı kararlı şekilde sürdüreceksiniz. Başına buyruk bir şekilde algılanabilirsiniz. Aslında sezgilerinize güvenmelisiniz.

1 Ocak 2014 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün yapmayı düşündüğünüz harcamalar umduğunuzdan fazla olabilir. Bu nedenle daha sonra sıkışmamak için bütçenizi tekrar düzenlemeniz gerekebilir. Yine bugün sürpriz ve kalıcı misafirlere hazırlıklı olmalısınız. Hatta evinizde bu kimseye yer ayarlamanız abartılı bir davranış olmayacaktır. Bu dönemde çevrenizde karşı cinsten kimselerin yoğunlaşması görülebilir. Hatta sevdiginiz kimsenin bu hususta kıskançlık yapması ufak bir tartışmaya bile yol açabilir. Onun bu hareketi ise sizin güzelunuza gidebilir. Moral açısından da son derece yüksek görünüyorsunuz. Yalnız kısa bir süre de olsa komşularınız arasında canınızı sıkabilecek bir olay yaşayabilirsiniz.

1 Ocak 2014 Kova Burcu Yorumu
Aileniz veya sevdiğiniz insan her zamankinden çok sizin ilgi ve şefkatinize ihtiyaç duyabilir. Onlara sevginizi ve desteğinizi sunabileceğiniz değişik yollar bulmaya çalışın. Ailenizle veya eşinizle konuşabileceğiniz ortamlar yaratın. Eşinizle aranızda bir takım anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Özellikle erkekseniz eşinizle aranızda dikkate dşayet stresler olabilir. Eğer siz bir kadınsanız kendinizden son derece yaşlı bir erkekle ciddi bir ilişkiye girebilirsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun, önyargılı davranmanız veya sevdiğiniz ile ilgili çevrede konuşulan asılsız dedikoduları ciddiye almanız kendinize olan güveninizi kaybetmenize yol açabilir Ancak rahatlığı ve vurdumduymazlığı herzaman gergin bir ruh haline tercih ettiğiniz takdirde bu can sıkıcı durumdan kurtulmanız hiç de zor olmayacak.

1 Ocak 2014 Balık Burcu Yorumu
Bugün dinlenmenizi ve rahatınıza bakmanızı tavsiye edebiliriz. Çünkü çalışmalarınız ve yoğunlaştığınız konular, sizi bedenen ve zihnen son derece yormuş olacak. Mümkünse huzlinku ve sessiz bir ortamı tercih etmelisiniz. Çünkü zihninizdeki karışıklıkları böylece atabileceksiniz. Enerjinizi tekrar biriktirebilmeniz için iyi bir fırsat olacaktır. Dalgınlığınız ve rahatlık isteminiz öne çıkacak. Tanımadığınız kimselerle rahatça ilişki kurabilir ve yeni dostluklar edinebilirsiniz. Aşk hayatınızın da bu devrede canlanacağını unutmamanız gerekiyor. Çünkü kalbiniz boş ise, vakit kaybetmeden hoş bir ilişki başlatabileceksiniz. Süregelen bir dairiz varsa, sevdiğinizin hazırladığı ani sürprizler sizi şaşırtmasın.

1 Ocak 2014 Koç Burcu Yorumu
Bugün isteklu olmanızın yanısıra, gücünüz de yerinde olacaktır. Espirili ve neşeli davranışlarınız, girdiğiniz çevrelerde dikkat çekmenize yol açabilir. Yine bu dönemde çocuksu yönleriniz de öne çıkacak. Güncel çevrenizde size yakınlık hisseden birisini bu günlerde etkileme yarışına girebilirsiniz. Hatta bu kimsenin yakınlarındaki insanları etkilemekle işe başlamayı düşünüyor olabilirsiniz. Etkilemeyi düşündüğünüz kimsenin dikkatini çekebilmek için son derece fazla efor sarfediyorsunuz. kendinizi bu denli aşırı yormamalısınız. Konuşkanlığınızın artması ile bu kimseyi etkileyebilmek için yeni stratejiler geliştirme imkânını bulabileceksiniz. Aile içinde ise bu dönem beraber yapmanız gereken bazı işler olacaktır.

1 Ocak 2014 Boğa Burcu Yorumu
Bugün şans ve spekülasyona açık oyunlarda kazanç sağlama oranınız yüksek olabilir. Yalnız günün ilk saatlerinde bu şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca oldukça az bir zamanla şansınız geri dönecektir. Fazla zorladığınızda ise kaybetme riskiniz artacak. Bunun dışında bugün kendinize dönük his ve duygularınız var. Manevi yaşama verdiğiniz önem son derece belirgin. Bu yönde tanıdığınız kimselerle ilişkilerinizi artıracak ve yenileyeceksiniz. Hatta bu www.nazlim.net yenileme sonucunda, eskisine nazaran daha kalıcı ve yararlı ilişkiler kurabiliyorsunuz. Merakınızın da bu devrede artmış olması, ilgi alanınızı genişletecek. Böylelikle her husustan haberdar olmak isteyeceksiniz. Bu sırada bir yakınınızın çevrede dolaşan sözleri taşıması canınızı sıkabilir. Oldukça yoğun dedikodular duyacaksınız. Dedikoduların canınızı sıkmasına izin vermemeniz en doğru karar olacak.

1 Ocak 2014 İkizler Burcu Yorumu
Sosyal yönünüzün bugün ağır basması ile değişik ortamlarda bulunmak ve değişik sanatsal faaliyetlere katılmak isteyeceksiniz. Hayal gücünüz sizi ve birlikte olduğunuz kimseyi son derece şaşırtabilir. Orijinal fikirlerinizin bu dönemde de devam etmesi büyük bir şans. Çünkü konuşma ve yazma yeteneğinizin de bu dönemde iyi çalışması ile beraber, hoş ve verimli işler yapabileceksiniz. Aşk talebiniz ağırlık kazanacak. Bu nedenle de aşk yaşamak gibi yanılgılara karşı uyanık olmanız gerekiyor. Fakat sosyal yönden bugün son derece aktif ve dinamik olacağa benziyor. Eşiniz ile olan bağlarınızı genişletebilir ya da dairizi eskisine nazaran daha iyiye götürme imkânı bulabilirsiniz. Eğer bir sevdiğiniz varsa, aynı olay onun için de geçerli olacaktır.

1 Ocak 2014 Yengeç Burcu Yorumu
Bugün dalgınlığınız ve aceleciliğinize dikkat etmeniz gerekecek. Her türlü hususta başarı görülüyor. Ama zannettiğiniz kadar ani ve hızlı olmayacaktır. Yavaş ancak emin adımlarla ilerlediğinizi göreceksiniz. Sizi başarıya götürecek sabır ve çalışma azmi, bu dönemde epey fazla mevcut olacak. Aşk ve sevgi hususları ise tekrar bir canlanma devresine girecektir. Dışa yönelik davranışlarınız ile sempatik birisi olarak görünmek isteyeceksiniz. Bunda da etkin olacaksınız. Değişik sanatsal faaliyetler, bu devrede tekrar gündeme gelebilir. Hatta genellikle sosyal ilişkileriniz uyumlu ve her zamankinden daha gündemde olacaktır. Bunun yanısıra sevdiginiz birisi ile dairizi geliştirme imkânı da bulabilirsiniz. Yalnız bu beraberliğin umduğunuz gibi çıkmama olasılıki çok yüksek.

1 Ocak 2014 Aslan Burcu Yorumu
Sabır, disiplin ve çalışkanlığınızın sonucunu bugün alabilirsiniz. Hatta bu başarınızı dostlarınıza vereceğiniz bir davetle kutlamak isteyeceksiniz. Fakat yapacagınız bir yanlış, canınızın sıkılmasına yol açabilir. Dikkatli olmalısınız. Aşk ve sevgi hususları iyiden iyiye hızlanacak. Karşı cins ile ilişkileriniz iyi yönde gelişecektir. Yeni tanışmalardan kaynaklanan yakınlaşmalar, bazı kıskançlık problemlerina yol açabilir. Bu nedenle de çevrenize dikkat etmenizi öneririz. Manevi ve ruhsal ilişkiler kurmak, bunları geliştirmek için iyi bir dönem. Sanata olan yatkınlığınızı da bu dönemde ölçebilir ve deneme imkânı bulabilirsiniz. Sanatsal konularda ortaklık ve birlik içinde çalışma eğiliminde olacaksınız.

1 Ocak 2014 Başak Burcu Yorumu
Bugünün en tatsız olayı yakın bir dostunuzun aşk problemlerinın gündeme gelebilmesidir. Hatta bu kimse kendisini aldatılmış hissetmesinden doğan problemlera sizi ortak edecektir. Yine de bu tür sorunların üstesinden gelebilecek güce sahipsiniz. Ayrıca bugün geziler için makul bir dönemdir. Doğada ve yeşil alanlarda yapılacak yürüyüşlerin de sinirlerinize iyi geleceğini hatırlatırız. Sağlık yönünden endişelenme eğiliminde olabilirsiniz. Fakat bu yersizdir. Çünkü bu dönemde son derece sağlıklısınız. Bugün fırsatını bulabilirseniz ev içinde yapmayı geciktirdiğiniz ya da unuttuğunuz bazı onarım işlerini halletmeniz iyi olacak. Genelde kişiliğinizde ve tepkilerinizde, daha ılımlı davranacağınız bir devredesiniz.

1 Ocak 2014  Terazi Burcu Yorumu
Eğer yalnızsanız bugün rahat ve size daha sonra sorun olmayan yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Yine bugün uzun zamandır beklediğiniz bir işinizin hallolduğu haberini alacaksınız. Bu da moral yönünden sizi son derece destekleyecek. Ufak ve kolay şeylerden mutlu olabileceksiniz. Bazı arkadaşlarınızın da güzel sürprizlerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Herkesle iyi ilişkiler kurabiliyorsunuz. Bu tutumunuz, iyimser ve uyumlu havanızdan kaynaklanacak. Bu dönemi, ev içindeki tatsız ilişkilerinizi düzenlemekle geçireceksiniz. Sevdiğiniz kimsenin de gönlünü almanız gerekecek. Ayrıca aile fertlerinden de özür dilemelisiniz. Çünkü onları da son derece kırmışsınız. Ev yaşamınızda insanlar sizden uzaklaşmak isteyebilir. Onların gönlünü almalı ve yaptıklarınızı unutturacak girişimlerde bulunmalısınız. Örneğin sevdiğinize alacağınız ufak bir hediye, olayı bir nebze yumuşatabilir.

1 Ocak 2014 Akrep Burcu Yorumu
Bugün aşk hususları gündeme gelebilir. Yalnız bu kez, eski ilişkileriniz ve hatıralarınız ön plana çıkacaktır. Hatta eskiden beraber olduğunuz birisine rastlayabilirsiniz. Bu nostaljik karşılaşma, sizi bir an eskilere götürecektir. Yine bu dönem elektronik cihazların tamirinden ve elektrik işlerinden uzak kalmanız gerekecek. Çünkü yaralanmalara eğiliminiz son derece fazla. Dostlarınız ile ahenk içinde olacaksınız. Hatta bazı konularda beraber çalışabilirsiniz. Bu dönemde kendinize vakit ayıramamaktan şikayetçi olacaksınız. Ama buna değdiğini görmek sizi sevindirecek. Harcamalarınız son derece fazla olacaktır. Elinizdeki paranın da umduğunuzdan fazla oluşu planlarınızı bozacaktır. Böylelikle farkında olmadan fazla açılabilirsiniz.

 

, 1 ocak 2014  akrep burcu yorumu, 2 ocak 2013 aslan burcu yorumu, , 2 ocak 2014boğa burcu yorumu, , , , , 2 ocak 2014 Pazartesi burç yorumları, 2 ocak 2014 terazi burcu yorumu, , 2 ocak 2014yengeç burcu yorumu, 3 ocak  burç yorumları, ,

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yap

ETİKETLER

Önceki yazıyı okuyun:
Kaçak Dizisi Şahingöz Kimdir

Kaçak dizisine yeni bir ses katıldı, gizemli ses doktorun bilgisayarına erişerek onlara yardımcı olmaktadırlar. Şahingöz olarak bilinen gizemli sesin kim...

Kapat
turk porno ankara escort antalya escort afyon escort elazig escort canakkale escort izmir escort konya escort gaziantep escort izmit escort