genel blog

16 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları 16 12 2013

701 15 Aralık 2013
16 Aralık 2013 Yay Burcu Yorumu Ya maddi açıdan güçlenecek ya da da işinizde terfi edeceksiniz. Zorda kaldığınız bir durumda...


Ya maddi açıdan güçlenecek ya da da işinizde terfi edeceksiniz. Zorda kaldığınız bir durumda önemli bir insan size arka çıkabilir. İş konusu ile ilgili önemli bir tercihte bulunmanız gerekecek. Bu tercihi içinizden geldiği gibi yapmalı ve diğerlarına danışmamalısınız. Bugün su ve sudan gelen zararlara dikkat etmelisiniz. Mesela, yağmurda kalmak, evde su baskını ya da denizde tehlike geçirmek gibi şeyler. Eğer bir yolculuk düşünüyorsanız bunu  yeniden gözden geçirmelisiniz. Bu arada sevdiğiniz insanlarla beraber olmaya çalışmalısınız. Yapacağınız ufak sürprizler size olan sevgilerini ikiye katlayacaktır. Özellikle karşı cins ilişkilerinizde yalnızca içten gelen güdülerinize açıksınız ve bu alanda bir dış etkiye bağlı olarak değil, hür davranabilirsiniz. Davranışlarınızdaki tutku ve haraketlilik size önemli üstünlüklar sağlayacaktır.


İşinizde oldukça gurur duyacağınız veya sizi onure edebilecek bir gelişme olabilir. Takdir edildiğinizi öğrenecek ve büyük bir motivasyon kazanacaksınız. Ustalıkla idare etmeniz gereken büyük bir fırsatla karşılaşacaksınız. Bu dönemde tüm iş ilişkilerinizde politik davranmalı ve kimseyi kırmamalısınız. Yasalarla da başınız derde girebilir. Yaşınıza göre anne ya da babanızla veya her ikisi ile birden ters düşebilirsiniz. Sizin için her şey çok çok farklı olabilir. Durup dururken asabi patlamalar yaşayabilirsiniz. Bugün geçici bir yalnızlık ve duygusal karışıklık yaşayabilirsiniz. Bu süre içinde duygusal ilişkide olduğunuz kimseden çok bir beklentiniz olmasın. Onun kanaatlerini değiştirmeye çalışmamalı, ikna kabiliyetiniz yetersiz olmasından süregelen olayları zorlamamalısınız.


Daha çok maddi dşayetler taşıyan hususları ön plana alacaksınız. Maddi konular ile ilgili herhangi bir girişimde bulunmak istiyorsanız hemen harekete geçmenizde yarar var. Çalıştığınız alandaki tüm imkânları keşfetmek, kendinizi göstermek ve diğerlarına kanaatlerinizi transfer etmek isteyeceksiniz. Fakat kanaatlerinizi diğerlarına zorla kabul ettirmek gibi bir tutuma girerseniz olumsuzluklarla karşılaşmanız kaçınılmaz olur. Önemli insanlardan bir şeyler istemek ve istediklerinizi elde etmeye makulsunuz. Bu kimseler mesela işvereniniz, amiriniz, anneniz, babanız ya da öğretmeniniz olabilir. Herhangi bir talebiniz varsa bunu kibarca rica etmeniz, istediğiniz lütfu elde etmenize yeterli olabilir. Kendinize güvenin ve davanızı mantıklı bir biçimde sunun yeter. Duygusal bir yapı içindesiniz. Bu bir bakıma iyi bile olsa sizi son derece alıngan ve kuşkucu bir yapıya sokacaktır. Fakat gene de mutluluk size çok yakın. Azami dikkat ve ilişkilerinizde göstereceğiniz sakin ve aklı başında tutum sizi olumsuzluklardan uzaklaştıracaktır.


Pratikte size hiç bir yararı dokunmayacak işlerle ilgilenmeniz sebebiyle lüzumsuz yere vakit kaybedebilirsiniz. Görünüşe göre işiniz ile ilgili konulan halletmede biraz sorunlar yaşayacaksınız. Maddi açıdan güçlüsünüz. Önemli insanların desteğini alabilir, bu gibi kimselerden istekte bulunabilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda yönetimi ele alabilir, ve insanları etki altında tutabilirsiniz. Bir süreden beri ortaya çıkmış olan yalnız çözümsüz kalmış sorunlarıniz yüzünden bugünlerde biraz bunalımlı dönemler geçirebilirsiniz. Ayrıca üzerinde çalıştığınız ve yoğun konsantrasyon gerektiren işlerinizde istediğiniz verimliliği sağlayamayabilirsiniz.


İş ve para hususlarında oldukça etkin olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Durumunuzda belli bir hareketlenme olacaktır. Şimdiye kadar ilerlemeden duran işleriniz varsa bugün onların harekete geçtiğini görebilirsiniz. Beklenmedik yardımlar ve teklifler kapınızdadır. Son derece etkin bir dönemdesiniz. İş hususlarında ciddi bir karar vermeniz gerekebilir. Yeni gelişmeler sizin lehinizedir. Terfi etmeniz veya daha olumlu konumların girmeniz olasıdır. Yakın çevrenizdeki insanlarla yaptığınız konuşmalarda, bu kişiler tarafından yanlış anlaşılırsiniz, hatta anlatmak istediklerinizi hiçbir biçimde karşı tarafa aktaramayabilirsiniz. Ayrıca kullandığınız elektronik aletler ile ilgili sorunler yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki insanlara verebildikleriniz ve alabildikleriniz konusu ile ilgili iyi bir denge sağlamanız gerekiyor, şayet sürekli veren taraf siz olursanız günün birinde sömürüldüğünüzü ve hoş duygularınızın istismar edildiğini görebilirsiniz.


Son derece uyumlu işbirlikleri içindesiniz, uyumlu kombinasyonlar yapabilir, birbirine ahenk sağlayamayan kişileri bir araya getirebilirsiniz. Bu dönemde yöneticilik vasıflarınız oldukça güçlü. Her hususta yönetimi ele geçirmeniz olasıdır. Bu dönemde işveren ya da amirinizle iyi ilişkiler içindesiniz ama resmi makamlar ile ilgili işleriniz varsa biraz uğraştıncı olabilir. Para açısından güçlüsünüz. Çeşitli teklif ve davetlerle karşılaşacağınız bir gündesiniz. Bunlardan bazıları aldatıcı da olabilir, ama işe fayda olanları daha çokdır. İlerideki çekici imkânlar için bazı fedakarlıklar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu dönemde politik davranışlar içinde olmanız ve hernet nabzına göre şerbet vermeniz gerekli. Eğer siz bir kadınsanız bu dönemde bir erkeğe bağlanma kararı alabilirsiniz, Eğer yalnızsanız tam size hitap edecek yapıda ve sizi çekici bulan bir erkekle tanışmanız olasıdır. Siz bir erkekseniz kalıcı ve ciddi ilişkilerden çok geçici maceralara açık ve şanslısınız.

16 Aralık 2013 İkizler Burcu Yorumu
Maddi açılardan güçlü ve şanslısınız. Beklediğiniz bir para ya da maddi dşayet mevcutsa ona kavuşma olasılıki çok yüksek. Bu dönemde üstünüz halinde olan kimselerle iyi anlaşabilirsiniz. Bu kimseler, anne, baba, öğretmen, eş ya da patron veya yönetici olabilirler. Bu gibi kimselerden gelecek olan yeni tekliflere hazır olmanız gerekiyor. Sürekli artan sorumluluklarınızla nasıl başedebileceğinizi bilememe gibi sorun ve endişeleriniz olabillir. Hepsini birden istenilen ölçüde gerçekleştirme olanağınız olmadığına göre bütün bu işlerin arasından size en lüzumsuz ve zaman alıcı olanlarını elimine etmeniz sizin için en doğru yaklaşım olabilir. Eğer süregelen bir birliktelik içindeyseniz her şeyi yüzüstü bırakıp, hatta önemli işleri bile boş verip sevdiğiniz kişi ile birlikte bir yerlere gitmek arzuları duyabilirsiniz. Eğer o da size uyarsa bugün çok iyi vakit geçirebilirsiniz.


İş ortağınızla ya da birlikte çalıştığınız bir arkadaşınızla bazı anlaşmazlıklar ve çelişkiler yaşayabilirsiniz. Ama bu durumu çözmeyi ve işlerinize diğerlarının karışmasına izin vermediğinizi çevrenizdekilere göstermeyi başaracaksınız. Çözümlemeniz gereken bir dizi sorunle karşılaşabilirsiniz. İşinizde hatalar yapabilirsiniz. Elinizden çok fazla bir şey gelmeyeceği için kendinizi fazla üzüp lüzumsuz can sorunlarına nedeniyet vermeden mümkün olduğunca soğukkanlı davranarak bu dönemin geçmesini beklemelisiniz. Fiziksel enerjinizdeki dengesizlikler sebebiyle kendinizi huzursuz ve bitkin hissedeceğiniz zaman içinder olabilir Bu yüzden sizi aktif ve canlı tutabilecek işler yapmanız, daha iyi olabilir Aksi takdirde hiç bir şey yapmadan miskin miskin oturup uyuklama eğiliminde olacaksınız. Olmadık şakalar yapmaya ve kural dışı aşk ilişkilerine makulsunuz. Eğer yalnız bir kimseyseniz ne çevrenizin ve ne de ailenizin tasvip etmeyeceği birisi ile aşk ilişkisine girmeniz mümkün olabilir.


İş kurmak ya da iş bulmak gibi kanaatleriniz varsa bunu da bir erkekten gelen yardımlarla halledeceksiniz. Eğer bu gibi kanaat ya da problemlerinız yoksa bugün bir yolculuk yapmanız olasıdır. Bu yolculuk son derece dinamik ve zevkli olabilir. Bununla birlikte daha ziyade yarım kalan işlerinizi tamamlamak, yatırımını çok daha önceden yaptığınız bazı şeylerin sonucunu almak gibi konularda bazı sorunlar da duyabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla yaptığınız konuşmalarda, bu kişiler tarafından yanlış anlaşılırsiniz, hatta anlatmak istediklerinizi hiçbir biçimde karşı tarafa aktaramayabilirsiniz. Ayrıca kullandığınız elektronik aletler ile ilgili sorunler yaşayabilirsiniz. Eğer erkekseniz yeni bir dairin başlangıcındasınız. Evli bir erkek bile olsanız sizde yeni heyecanlar uyandıracak bir maceraya başlamanız olasıdır. Eğer siz bir kadınsanız duygusal açıdan mutlu olacağınız bir döneme girmektesiniz.


Hiç beklemediğiniz kimselerden gururunuzu okşayacak teklifler ya da iltifatlar alabilirsiniz. Eğer bir erkekseniz, bu dönemde psikolojik, fiziksel olarak güçlüsünüz. Çevrenizde bulunan kimseler sizdeki enerjiyi açıkça hissedebilirler. Duygusal ilişkilerinizde sağlam ve mutlu bir döneme girmektesiniz. Bu dönemin kıymetini bilip, değerlendirmelisiniz. Süregelen bir dairiz varsa onu evlilik aşamasına getirmeniz olasıdır. Eğer siz bir kadınsanız bu dönemde hoş bir teklif alacaksınız. Bunu düşünmeden değerlendirmeniz gerekiyor. Erkekseniz bugün ummadık birisi size aşık olabilir. Ancak onun ilgisi, sizi çok fazla ilgilendirmeyecektir.


Dşayetli Terazi. Son derece yoğun bir tempoda çalışıyorsunuz ve kendinize yeteri kadar zaman ayırmıyorsunuz. Bu tarz devam ettiğiniz takdirde işlerinizi devam ettirmek için yeterli ve gerekli enerjiyi bulamayabilirsiniz. Sinirleriniz böylesi bir tempoya çok fazla dayanamayabilir. Durumunuzu kurtarabilmek için kendinize daha fazla vakit ayırmayı denemelisiniz. Bazı kıskançlık ve düşmanlıklarla karşılaşmanız olasıdır. Farkında olmadığınız nedenlerden kaynaklı bazı kimseler sizin kötülüğünüzü isteyebilirler. Genel olarak ne olduğunu anlayamaz durumdasınız. Aşk ve evlilik hayatınızda bir takım güçlüklere göğüs germeniz gerekebilir. Bu durumun düzeltilmesinde aslında iş size düşmüyor. Olumsuzlukları ortadan kaldırmak için karşınızdaki insanın harekete geçmesi gerekmektedir.


İşleriniz istediğiniz hızda hallolmayacak ve birtakım gecikmeler söz konusu olabilecek. Maddi durumunuzu iyice gözden geçirmeden hiçbir işe girişmemelisiniz. Aksi takdirde sizin için çok büyük zararlara neden olabilecek hatalar yapabilirsiniz. Önemli ve dşayetli bunun yanı sıra da son derece pahalı bir eşya satın alabilirsiniz. Ancak bu alışverişten bugün kaçınmanız gerekiyor. Çünkü dşayetli gibi görünen bu eşyay ile ilgili aldatılabilirsiniz. Süregelen bir dairiz varsa birlikte olduğunuz şahsa hem sizin hem de onun keyfini kaçırtabilecek teklifler yapmaktan uzak durun. Huyunu az çok bildiğiniz için, onun güzeluna giden davranışlarda bulunmaya çalışın. Duygusal olarak bazı minik olumsuz Astrolojik etkiler altındaysanız da yapıcı mantık ve yargı yeteneğiniz vasıtası ile engellerin ve tersliklerin üstesinden gelebilirsiniz. Bunların siz de bilincindesiniz. O zaman açık kanaatli ve uyumlu yapınızı ön plana çıkartın ve en önemlisi harekete geçin.

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yap

ETİKETLER

Önceki yazıyı okuyun:
Msc mix dans 2.tur Yetenek Sizsiniz 15 Aralık 2013

Msc mix dans performansı. 15 Aralık Msc mix dans 2.tur Yetenek sizsiniz perfomansı, Star Tv de yayınlanan Yetenek sizsiniz Türkiye (15...

Kapat
turk porno ankara escort antalya escort afyon escort elazig escort canakkale escort izmir escort konya escort gaziantep escort izmit escort